Ruszają castingi do Top Model 2!

Zbliżają się castingi do jednego z najpopularniejszych programów ostatnich miesięcy. Zobacz gdzie i kiedy, a po wszystkim koniecznie daj nam znać jak było!

"Top Model. Zostań Modelką " to niewątpliwie był hit. Program miał dużą oglądalność, a na jego fali wypłynęły nam nowe gwiazdy. Któż nie słyszał nazwisk takich jak Papierska, Pietras, Piszczałka, Rosłoniec, Szulawiak, Kuligowska, Smolińska czy Szarłowska? A to wszystko za sprawą jednego programu! Są pośród Was chętne, by spróbować swoich sił w drugiej edycji? Jeśli tak, koniecznie odwiedźcie castingi . Pierwszy odbędzie się 28 czerwca w Gdańsku (Polska Filharmonia Bałtycka). Kolejne: 2 lipca w Katowicach (Galeria Szyb Wilson) oraz 7 lipca w Warszawie (Hala Nowy Torwar). Wszystkie rozpoczną się o godzinie 9:00. Równolegle z castingami odbywającymi się w trzech największych miastach w Polsce, uczestniczki mają możliwość zgłoszenia się do programu przez internet . Wystarczy wejść na stronę tvn.pl/modelki i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Rywalizacja będzie się toczyć o kontrakt z międzynarodową agencją modelek i firmą kosmetyczną oraz sesję okładkową w magazynie lifestylowym.

Zaproszenie kierowane jest do wszystkich dziewczyn, które marzą o karierze modelki, są wieku 18 - 27 lat oraz mierzą co najmniej 170 cm . Dziewczyny w rozmiarze "plus" i oryginalnej urodzie są również mile widziane! Do programu wejdą uczestniczki, które pomyślnie przejdą castingi i zmierzą się z wymagającymi zadaniami takimi jak: poruszanie się po wybiegu, praca przed kamerą czy techniki autoprezentacji. Wszystko to pod okiem szacownego jury: Joanny Krupy, Karoliny Korwin Piotrowskiej, Marcina Tyszki oraz Dawida Wolińskiego.

Oprócz tego, od 20 czerwca do 6 lipca, korzystając z tego samego formularza uczestniczki mają szansę wziąć udział w konkursie o "Dziką kartę" . 7 lipca odbędą się obrady jury konkursu, po których wyłoniona zostanie szczęśliwa dwunastka. Wytypowane kandydatki staną do wyścigu o "Dziką kartę", który ma na celu wyłonienie trzech faworytek internautów. Wyniki zostaną ogłoszone 18 lipca o godz. 21:30. Zwyciężczynie konkursu internetowego dołączą do grona kandydatek wybranych podczas castingów w miastach i staną przed obliczem jury programu, które zdecyduje czy uczestniczka wejdzie do finałowej trzynastki "Top Model. Zostań Modelką".

Regulamin i szczegółowe informacje na stronie tvn.pl/modelki

W GALERII i poniżej oficjalne plakaty informujące o tym gdzie i kiedy.

Ruszają castingi do Top Model 2!Ruszają castingi do Top Model 2! fot. mat. prasowe

Więcej o: