Angelina dla Louis Vuitton - mamy WIDEO!

Już jest klip reklamujący ekskluzywną markę Louis Vuitton przez najpiękniejszą i najbardziej intrygującą aktorkę świata! Zobacz koniecznie!

Angelina Jolie , została twarzą charakterystycznego i bardzo popularnego domu mody Louis Vuitton . Kampania z jej udziałem będzie obowiązywała przez 1,5 roku. Pokazywałyśmy Wam już pierwsze zdjęcie - dzisiaj czas na film reklamowy !

Fotografia została wykonana w Kambodży , w prowincji Siem Reap, przez jedną z najbardziej cenionych fotografek świata: Annie Leibovitz. Ten kraj ma dla aktorki szczególne znaczenie - stamtąd pochodzi jej adoptowany syn Maddox . Co ciekawe, gwiazda postawiła warunki współpracy - sesja miała zostać wykonana bez zbędnej stylizacji . Takim sposobem możemy podziwiać aktorkę we własnych ubraniach, niemal bez makijażu i z jej własnym modelem LV - Alto, który już nie jest produkowany. Ta sama sceneria i stylizacja dotyczy filmiku - wszystko jest bardzo proste, naturalne, nienachalne i ma symboliczne znaczenie dla występującej gwiazdy . Klimat majestatycznej dżungli i spokoju duchowego bardzo przypadł nam do gustu.

Zobaczcie same!

 

Polecamy:

Makijaż w stylu Angeliny Jolie - instruktaż krok po kroku

Więcej o: