Tęczowy powiew - Christopher Kane Resort 2012

Projektanci zaskakują optymistycznymi kolekcjami. Christopher Kane w kolekcji Resort 2012 postawił na energetyczną tęczę.

W kolekcji Resort 2012 autorstwa Christophera Kane'a widoczna jest zmiana kierunku na bardziej odważny. Projektant postawił na barwną ekstrawagancję zamiast lepiej sprzedającej się i przyjmowanej klasyki. Ten krok spodoba się wielbicielom barw. Kolekcja Resort 2012 jest ich pełna. Szkot podobnie jak Raf Simons w kolekcji Jil Sander na wiosnę/lato 2011 oraz House of Holland w kolekcji Resort 2012 postawił na ostre kolory. Neonowe barwy zestawił z klasykami, jak biel czy czerń, ale nie zrezygnował z modnych w tym sezonie odważnych połączeń. Inspiracją jego resortowej kolekcji były pryzmaty i odblaskowe tkaniny stąd motyw tęczy, który wniesie do szafy energetyczny powiew .

Przy tak odważnych zestawieniach kolorystycznych wydawałoby się, że konieczne są proste fasony, jednak Christophe odważył się na ciekawy model spódnicy z krótszym przodem. Pojawiły się też spodnie dzwony i modne w tym sezonie plisowane spódniczki. Do tego koronki oraz błysk, które w zestawieniu z neonami wypadają naprawdę dobrze. Zobaczcie - GALERIA !

Więcej o: