Ślub Kate Moss - zdjęcia

Mamy zdjęcia ze ślubu Kate Moss!

Kate Moss przyjechała na ceremonię srebrnym Rolls Roycem razem z tatą, Peterem i 8-letnią córką. Lila Grace Hack podobno była ubrana w kreację od Stelli McCartney , a jej mama, zgodnie z zapowiedzią miała na sobie suknie ślubną zaprojektowaną przez Johna Galliano , a buty z niebieską podeszwą od Manolo Blahnika .

Suknia ślubna była zainspirowana Zeldą Fitzgerald , której pierścionek zaręczynowy nosi Kate. Mimo afery, w którą wplątał się John Galliano Kate zdecydowała się założyć suknię jego projektu. Ekscentryczny projektant zrobił suknię na jej 21 urodziny oraz na przyjęcie z okazji jej trzydziestki, a teraz zaprojektował przepiękna kreację ślubną. Oprócz głównej kreacji supermodelka miała co najmniej trzy kreacje, zaprojektowane przez jej bliską przyjaciółkę Stellę McCartney .

Wśród gości były najważniejsze osoby świata mody - Naomi Campbell w Givenchy, Stella McCartney w białej kreacji, Daphne Guinness w jasnoniebieskiej sukience własnego projektu, Philip Treacy, Carine Roitfeld w kreacji vintage Galliano, Emmanuelle Alt w Balmain i Anna Wintour w sukni Prada inspirowanej Mondrianem.

GALERIA !

Więcej o: