Kate Moss na okładce Vogue UK

Brytyjska redakcja popsuła szyki Annie Wintour i jako pierwsza przygotowała okładkę z Kate Moss w roli pani Hince.

Ostatnio głośno było o tym, że najważniejsze wydanie amerykańskiego Vogue'a, czyli "september issue" zostanie poświęcone Kate Moss i jej zamążpójściu. Wewnątrz najgrubszego numeru w roku Anna Wintour postanowiła opublikować zdjęcia ze ślubu topmodelki, które podczas wydarzenia zrobił Mario Testino. Jednak Alexandra Shulman popsuła szyki amerykańskiej koleżance i jako pierwsza opublikowała zdjęcia zamężnej Kate.

Sierpniowy numer brytyjskiego Vogue'a został poświęcony "nowym początkom" ("New Beginnings"). Okładkę ozdabia zdjęcie Kate Moss z podpisem "Meet Mrs Jamie Hince ". Supermodelka w ten weekend wyszła za mąż.

Zdjęcie Kate wystylizowanej na elegantkę z lat 40. zrobił Mario Testino. Modelka ma fryzurę retro i usta pomalowane na czerwono. Ubrana jest w brzoskwiniową sukienkę z kolekcji Miu Miu. Wygląda na zrelaksowaną. Okładka jest wytworna i stonowana. Podobnie jak sesja z magazynu zatytułowana "A la mode". Kate ubrana w eleganckie kreacje z kolekcji Moschino, Louis Vuitton i Gucci prezentuje styl godny wytwornej mężatki. Całość jest utrzymana w stylu vintage .

Redaktor naczelna Vogue UK zrobiła doskonały ruch wybierając Kate Moss na okładkę sierpniowego numeru, który z pewnością doskonale się sprzeda.

Polecamy:

Makijaż w stylu Gwiazd krok po kroku - zobacz metamorfozę!

Więcej o: