Nowy Balmain - kolekcja Resort 2012

Debiutancka kolekcja Oliviera Rousteinga dla Balmain łączy styl jego poprzednika ze świeżym powiewem nowości. Następca Decarnina wprowadza francuski dom mody w nową erę. Olivier Rousteing Olivier Rousteing

Najnowsza kolekcja Balmain Resort 2012 to debiut nowego dyrektora kreatywnego. 25-letni Olivier Rousteing przejął dowodzenie po Decarninie . Olivier pracował 2 lata z Christopherem, dzięki czemu zna doskonale styl poprzednika i rozumie formułę francuskiego domu mody. Jego pierwsza kolekcja dla Balmain nie jest zupełnie oderwana od tego, co kilka lat temu przyniosło marce sukces.

Kolekcji Resort 2012 nie nazwiemy może "nową Balmanią", ale musimy przyznać, że Olivier doskonale rozpoczął karierę we francuskiej marce. Dobry początek zapewniło mu połączenie hitowych modeli, jak choćby doskonałe marynarki, z rock'n'rollowym powiewem świeżości. Młody projektant wykazał się doskonałym wyczuciem stylu Elvisa Presleya. Zamiast ćwieków i łańcuchów postawił na ornamenty znane ze stylistyki rodowitych Amerykanów. Jego kolekcję odróżnia też kolorystyka - Olivier postawił na biel i złoto, które przemieszał z ciemniejszymi barwami.

Najnowsza kolekcja Balmain to udany debiut Rousteinga , który wprowadził do francuskiej marki wzorzysty powiew świeżości.

GALERIA !

Więcej o: