Agata Wojtkiewicz - przedsiębiorcza i kreatywna

Agata Wojtkiewicz zwyciężyła w konkursie Young Creative Entrepreneur - Design and Fashion Award 2011.

Znana projektantka mody, Agata Wojtkiewicz zwyciężyła w tegorocznej edycji konkursu organizowanego przez British Council i Ambasadę Brytyjską. Young Creative Entrepreneur - Design and Fashion Award ma na celu wyłonienie młodych, obiecujących przedsiębiorców z branży designu i mody z całego świata oraz uhonorowanie ich osiągnięć w promowaniu rynków lokalnych w tych obszarach.

Zwycięstwo w konkursie to dla mnie duże wyróżnienie i docenienie mojej dotychczasowej pracy. Jestem przekonana że ten wyjazd stworzy nowe możliwości rozwoju mojej kariery, jak również zaowocuje zupełnie nowymi, międzynarodowymi projektami." - powiedziała Agata Wojtkiewicz.

Nagrodą w konkursie jest tygodniowa podróż do Wielkiej Brytanii we wrześniu tego roku i szansa na nawiązanie kontaktów biznesowych w branży modowej. Program wizyty obejmuje panele dyskusyjne z finalistami konkursu z różnych krajów, spotkania z brytyjskimi przedsiębiorcami z branży fashion, a także obecność podczas London Fashion Week , w ramach którego laureaci konkursu będą mieli dostęp do licznego grona projektantów, pokazów, prezentacji i festiwalowych imprez.

Agata Wojtkiewicz na Fashion Week Poland 2011Agata Wojtkiewicz na Fashion Week Poland 2011 fot. Kolaż Lula.pl Agata Wojtkiewicz - kolekcja jesień/zima 2011/12

Nie dziwi nas to, że tegorocznym laureatem konkursu została Agata Wojtkiewicz. Utalentowana projektantka łączy kreatywność ze zmysłem biznesowym. Prowadzone przez nią warsztaty dla panien młodych były jednym z ciekawych projektów jakie zorganizowano w tym roku. Gratulujemy !

Warsztaty ślubne "Panna Modna" - relacja wideo

Więcej o: