Missoni Home - modne wnętrza

Znana włoska marka Missoni słynąca z pięknych, wzorzystych dzianin w swojej ofercie ma również dodatki do wnętrz, które wprowadzą do każdego mieszkania stylowy powiew.

Pierwsza kolekcja Missoni Home powstała w 1983 roku, ale dopiero kilkanaście lat później firma zajęła ugruntowaną pozycję na rynku włoskim. W 2010 zrobiło się o niej głośno na całym świecie dzięki kampaniom reklamowym i podjęciu współpracy ze znanymi butikami internetowymi. Niedawno marka podpisała umowę ze sklepem Net-A-Porter, w którym można kupić rzeczy z tegorocznej kolekcji.

Na czele Missoni Home stoi Rosita Missoni , która wprowadza ten sam, niepowtarzalny, kolorowy włoski urok , który jest etykietą firmy matki. To dzięki niej możemy zmienić nasze mieszkania w stylowe, modne miejsca pełne kolorów i fantazyjnych wzorów. W ofercie marki znajdziemy m.in. pościel, ręczniki, koce, świece, stoliki, a także szlafroki i torby. Wszystko czego potrzebujecie, by wasze otoczenie stało się piękniejsze. A wszystko w charakterystycznych, przepięknych nadruków z których słynie Missoni.

Więcej o: