Biżuteria LEGO - hit czy kit?

Projektant biżuterii Max Steiner zainspirował się kultowymi klockami LEGO do stworzenia kolekcji dodatków. Jesteśmy zachwyceni, a Wy?

Zamiast kombinować i własnoręcznie tworzyć dodatki z kolorowych klocków możecie je kupić. Z pewnością będą trwalsze, bo wykonane zostały ze srebra. Są również o wiele elegantsze niż plastikowe dzieła i można je założyć zarówno do casualowej stylizacji, jak i bardziej wytwornego zestawu. Biżuteria LEGO podkreśli wasz oryginalny styl i potrzebę wyróżnienia się. Wniesie do każdej, nawet najbardziej klasycznego zestawu powiew awangardy i zabawy.

Niektóre naszyjniki LEGO z kolekcji Max Steiner Design ozdobione zostały kryształkami, innych głównym atutem jest kształt, który wiele osób wspomina z sentymentem. Klocki LEGO są kultową zabawką, która na stałe weszła do naszej kultury. Są rozpoznawalne na całym świecie i wywołują pozytywne skojarzenia. Połączenie ich z eleganckim srebrem dodaje im wyrafinowania.

Pomysł na biżuterię zainspirowaną LEGO jest banalny, ale nam bardzo się podoba. Co Wy sądzicie o tej kolekcji? Podoba się Wam? Waszym zdaniem to hit czy kit?

Biżuteria LEGO to:
Więcej o: