Sasha Pivovarova w lookbooku H&M

Na zdjęciach zapowiadających kolekcję H&M na jesień/zimę 2011/12 pojawiała się Karlie Kloss, ale to Sasha Pivovarova wzięła udział w sesji do lookbook'a.

Porównując obie sesje ( z Karlie ) musimy przyznać, że Sasha wypadła lepiej . Karlie Kloss jest dziewczęca, ale Rosjanka ma hipnotyzujący urok, któremu nie jesteśmy w stanie się oprzeć. W rzeczach z najnowszej kolekcji wygląda niewinnie, ale elegancko a jej spojrzenie dosłownie hipnotyzuje. Doskonale pasuje do klimatu szwedzkiej sieciówki i proponowanego na jesień/zimę 2011/12 kobiecego szyku będącego mieszanką nowego z vintage i bieli z odcieniami pomarańczy.

Sasha Pivovarova - lookbook H&M jesień/zima 2011/12Sasha Pivovarova - lookbook H&M jesień/zima 2011/12 fot. mat. prasowe

W lookbooku z Sashą możemy zobaczyć rzeczy, które prezentowała Karlie, jak choćby charakterystyczna, kolorowa sukienka oraz jasny płaszcz, i wcześniej nie pokazywane nowości . Uwagę zwracają ciekawe bluzki z szerokimi rękawami, skórzana kamizelka, przewiewne koszule oraz fantastyczne, eleganckie kozaki.

Polecamy:

Sasha będzie również twarzą Reserved ! Przypadek?

Więcej o: