Magdalena Frąckowiak na okładce Dansk

Jest grupa modelek, które potrafią wcielić się w różne role. Jednym z kameleonów modelingu jest Polka, Magdalena Frąckowiak.

Magdalena Frąckowiak uważana jest za jedną z najlepszych fotomodelek. Doskonale wciela się w zimne, wyrachowane kobiety, jak i słodkie, urocze dziewczynki. Świetnie gra prze obiektywem i za każdym razem wygląda inaczej . To jedna z modelek, które są swoistymi "pewniakami" jeśli chodzi o sesje zdjęciowe. Niewątpliwie dlatego została wybrana do klimatycznej sesji autorstwa Aitken Jolly.

Najnowsza okładka magazynu o modzie Dansk jest niesamowita ! Zdjęcie Magdaleny jest wręcz doskonałe. Polka pozuje w kapeluszu Noel Stewart i sukience Chanel. Włosy ma mokre, a ręce pokryte białą farbą, co sprawia wrażenie, jakby została oblana mlekiem, a mimo tej charakteryzacji wygląda pięknie. Stylizacja przypomina trochę ubrania Amiszów i kojarzy się nam trochę z filmami w stylu "Miasteczko Salem". Te skojarzenia pogłębia podpis zdjęcia - "Coś paskudnego nadchodzi ". To bardzo sugestywny przekaz i doskonała koncepcja na przyciągnięcie uwagi. Takie okładki doskonale się sprzedają, a to przede wszystkim chodzi.

Dansk numer 26

Modelka: Magdalena Frąckowiak

Fotograf: Aitken Jolly

Stylizacja: Anders Solvsten Thomsen

Więcej o: