Justin Bieber w 3 tygodnie zarobił na perfumach 3 mln$!

Perfumy Justina Biebera - Someday pojawiły się w sprzedaży parę tygodni temu. W zaledwie 3 tygodnie piosenkarz zarobił na damskim zapachu 3 mln$!

Ktoś, kto podpowiedział Justinowi Bieber'owi pomysł stworzenia zapachu dla kobiet - dokładnie wiedział co robi! Piosenkarz wydał zapach, a na zyski nie musiał długo czekać!

Perfumy pojawiły się w sprzedaży w czerwcu i czasie 3 tygodni - Justin Bieber zarobił na buteleczce aż 3 mln$. Już teraz szacuje się, że ten debiut będzie najlepiej sprzedającym się zapachem 2011 roku. Niektórzy eksperci twierdzą również, że ten wynik świadczy o tym, że to najbardziej udany start zapachu gwiazdy w historii.

Cóż... Naszym zdaniem jest to absolutny fenomen. Prawdopodobnie od czasu Backstreet Boys nastolatki nie miały takiego idola. Z tą różnicą, że chłopaków z zespołu było pięciu, a Justin jest tylko jeden. Piosenkarz ma tylko 17 lat, a już powstał o nim film i jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych przez nastoletnie panie męskim wokalistą. Teraz swój dorobek zwiększył o małą buteleczkę perfum, która przyniesie mu zapewne kolejne miliony dolarów.

Sam Justin Bieber tłumaczy to tak:

Powiedzmy sobie szczerze - to jak pachnie kobieta, jest dla faceta bardzo ważne. Poza tym mam tak bliski kontakt z moimi fankami, że tworząc ten zapach mogę dać im trochę swojej miłości i zbliżyć je do mojego świata".

Mówi się też o tym, że dochód ma być przeznaczony na akcje charytatywne organizowane przez Fundacje Make-A-Wish.

Someday - perfumy Justina BieberaSomeday - perfumy Justina Biebera Fot. Materiały prasowe

Zobacz też:

Najmodniejszy makijaż według marki Burberry

Więcej o: