Smerfny manicure Katy Perry

Katy Perry jest niekwestionowaną mistrzynią tematycznego stylizowania paznokci. Na premierę filmu: Smerfy, wokalistka również odpowiednio się przygotowała.

Katy Perry postawiła ostatnio na dużą metamorfozę i z brunetki stała się blondynką. Oprócz tego niewiele się zmieniło, bo wokalistka słynąca ze swych specyficznych upodobań do makijaży, manicure i stylizacji , wciąż stawia na te same rozwiązania.

W ten weekend odbyła się premiera filmu Smerfy. Katy Perry jako jedyna przybyła w kreacji, której nie można było by założyć na żadną inną okazję. Cekinowa sukienka ze Smurfetką, zaprojektowanej przez duet The Blonds, lakierowane, niebieskie, lakierowane buty od Louboutinsa oraz niebieski cień stanowiły całość wieczorowej stylizacji. Zabrakło jedynie smerfnej czapki!

Pomysły Katy Perry są czasami naprawdę zadziwiające. Mimo, że zdążyliśmy się już przyzwyczaić do jej specyficznego stylu, momentami wciąż zaskakuje nas dziecinne podejście tej dorosłej już kobiety. W tym przypadku, jednak możemy przymknąć na to oko, bowiem w filmie to właśnie Katy Perry użycza głosy Smerfetce.

Żeby tego było mało - Katy postawiła również na tematyczny manicure , który jest zresztą jej specjalnością. Na paznokciach można było podziwiać postacie małych Smerfów, które wyglądały, jak namalowane, choć w rzeczywistości były naklejkami, które piosenkarka wykorzystuje przy każdej nadarzającej się okazji.

To się nazywa solidne przygotowanie do imprezy!

Katy Perry na premierze filmu SmurfyKaty Perry na premierze filmu Smurfy Fot. Agencja Wyborcza.pl

Katy Perry na premierze filmu SmurfyKaty Perry na premierze filmu Smurfy Fot. Agencja Wyborcza.pl

Zobacz też:

Katy Perry ma narzeczonego...na paznokciach

Jak podoba wam się pomysł na manicure?
Więcej o: