Koloryzacja w stylu Cruelli De Mon - nowa moda?

Cruella De Mon to jedna z najbardziej znanych postaci dziecięcego świata Walta Disneya. Dwukolorowe włosy to jej znak rozpoznawczy. Okazuje się jednak, że nie tylko jej!

W dzieciństwie była postacią znienawidzoną. Jej sterczące na wszystkie strony, dwukolorowe włosy były najbardziej charakterystycznym elementem jej wizerunku . Bajka 101 Dalmatyńczyków , a później jej filmowa ekranizacja były jedną z najbardziej uwielbianych przez dzieci na całym świecie bajek.

Nie przywołujemy tej postaci zupełnie przypadkowo. Czyżby dwukolorowa koloryzacja włosów wracała i to prosto do świata gwiazd?

Lady Gaga jest jedną z największych w świecie biznesu modowych ekscentryczek. Jej stylizacje wciąż potrafią być nie lada zaskoczeniem. Artystka znana jest również ze swego zamiłowania do peruk . Ostatnio jedną z jej ulubionych była właśnie dwukolorowa peruka, mogąca kojarzyć się z Cruellą De Mon.

Podobny przykład stanowi postać wokalistki Porcelain Black , czyli Alainy Beaton - nowej artystki współpracującej z Lil Wayne'm. Dwukolorowa fryzura stała się dla tej świeżo upieczonej artystki głównym elementem scenicznego wizerunku. Wciąż jeszcze wiemy o niej niewiele. Piosenkarkę odkryto stosunkowo niedawno, a pod koniec 2010 roku podpisała umowę z Uniwersal Records. Nie miała łatwego życia, dorastała na ulicach tak zwanej 8 Mili. Wyrazisty sposób wyrażania siebie jest dla mniej bardzo ważny.

Czy pomysł można nazwać modą? Wątpliwe. Idea może się bowiem przyjąć jedynie wśród bardzo odważnych kobiet, które lubią manifestować swoją oryginalność i inność.

Porcelain BlackPorcelain Black Fot. Eastnews

Lady GagaLady Gaga Fot. Eastnews

Zobaczcie też:

Prawdziwe piękno jest ponadczasowe - 56 letnia modelka wciąż jak 30-latka

Dwukolorowe włosy to:
Więcej o: