Rihanna śpiewa dla Nivea

W tym roku Nivea obchodzi swoje 100 urodziny. Jubileusz okazał się być doskonałą okazją, by nawiązać współpracę z Rihanną, która stała się twarzą nowej kampanii. W reklamie możemy usłyszeć też nową piosenkę gwiazdy.

"100 Years Skincare for Life " to nazwa nowej kampanii, której twarzą jest Rihanna. Nowe spoty reklamowe są już dostępne. Jednak informacja o tym, że piosenkarka promuje markę swoją twarzą to nie wszystko. Głównym bohaterem jest bowiem jej głos. Jedna z jej najnowszych piosenek California King Bed - jest tłem w reklamie.

Zobaczcie jak gwiazda śpiewa dla marki:

 

Marce zależy, by kampania z okazji 100-lecia istnienia wiązała się z muzyką i emocjami jej towarzyszącymi. Wydaje się, że wybrali idealnie - artystka jest dziś bowiem jedną z najbardziej popularnych wokalistek na świecie.

W ciągu ostatnich 100 lat, Nivea stała się ikoną marki produktów do pielęgnacji skóry na całym świecie , co było możliwe dzięki zaufaniu naszych klientów. Jesteśmy podekscytowani faktem, że Rihanna wspiera nas w naszym celebrowaniu i budowaniu nowego pokolenia fanów " - powiedział Markus Pinger , członek zarządu firmy Nivea .

Dla samej Rihanny wzięcie udziału w kampanii nie pozostało bez znaczenia. Oprócz wynagrodzenia za promowanie marki, Nivea stało się też głównym sponsorem jej trasy koncertowej.

Jak podoba wam się nowa reklama kremu Nivea?

 
Więcej o: