Kim Kardashian stworzyła ślubne perfumy

Większość osób w ślub sporo inwestuje. Kim Kardashian, której smykałkę do interesów doskonale znamy - postanowiła na nim zarobić!

Na temat ceremonii zaślubin celebryttki pojawiło się już dość dużo informacji. Począwszy od listy zaproszonych gości jak i projektu sukni ślubnej.

Teraz pojawił się kolejny news dotyczący tego, że Kim z okazji tak wyjątkowego dnia, postanowiła stworzyć limitowaną edycję perfum Love by Kim Kardashian.

W sprzedaży pojawi się 1000 butelek, każda po 100$.

Jedną Kim zostawia sobie, 200 jest przeznaczonych dla gości. Resztę będa mogli kupić fani.

Panna młoda tak mówi o swoim romantycznym zapachu:

Wiedziałam, że zakochanie jest niesamowitym uczuciem, ale teraz wiem, widzę i czuję, że nie ma w życiu nic bardziej wyjątkowego, niż budowanie trwałego związku ze swoją drugą połową i obserwowanie jak miłość kwitnie każdego dnia. Pomyślałam zatem, że byłoby fajnie stworzyć specjalny zapach, który upamiętniałby ten wyjątkowy czas w moim życiu".

Perfumy są bardzo delikatne i kobiece. Otwierają go nuty czerwonej porzeczki , różowa frezja i jaśmin. Sercem zapachu jest francuska mimoza i rzadkie tuberozy egipskie . Tło stanowi piżmo i drzewo sandałowe połączone z irysem.

Zapach umieszczony jest w platynowej butelce ozdobionej 450 kamieniami, każda z nich jest numerowana i podpisana przez Kim.

Perfumy ślubne Kim KardashianPerfumy ślubne Kim Kardashian fot. mat. promocyjne

Kim KardashianKim Kardashian REUTERS/DANNY MOLOSHOK

Zobacz też:

Kim Kardashian weźmie ślub w sukni od Very Wang

Więcej o: