Sarah Jessica Parker dostała od Marie Claire nowe dłonie

Sarah Jessica Parker - powszechnie znana ze swoich mało atrakcyjnych, męskich dłoni, pojawiła się na okładce magazynu Marie Claire. Graficy jednak zrobili małą zamianę rąk.

Mówi się: Nie oceniaj książki po okładce. Ta prawda jednak z całą pewnością nie dotyczy magazynów. One rządzą się zupełnie innymi prawami. To właśnie okładki są pierwszym elementem, na które czytelniczki zwracają uwagę podejmując decyzję o zakupie.

Sarah Jessica Parker , której dłonie stały się niemal tak sławne jak sam serial, dzięki któremu zrobiła karierę, pojawiła się we wrześniowym wydaniu magazynu Marie Claire. Graficy natychmiast zajęli się mało estetyczną częścią ciała aktorki i po prostu podarowali jej zupełnie inne dłonie.

Gwiazda nigdy nie przyznawała się do problemów z wagą. Wygląd jej dłoni może jednak wskazywać, że mogła je mieć. Już jakiś czas temu w mediach pojawiły się informacje, że aktorka zaczęła obsesyjnie dbać o urodę. Ścisła dieta i wymagające ćwiczenia zrobiły swoje i wygląd Parker zaczął wiele osób niepokoić. Sama aktorka twierdzi, że to nie żadna dieta, ale ciężka praca i wychowywanie trójki dzieci tak ją wykańczają.

Ręce Sary faktycznie w przeciwieństwie do reszty ciała, wydają się należeć do kogoś znacznie starszego. Prestiżowy magazyn nie mógł pozwolić , by było to widoczne na okładce. A jak doskonale wiemy - możliwości photoshopa są wręcz nieograniczone.

Nie jest to zresztą pierwsza tego typu zamiana.

Zobaczcie same:

Sarah Jessica Parker na okładce magazynu Marie ClaireSarah Jessica Parker na okładce magazynu Marie Claire Fot. Scan magazynu Marie Claire

Sarah Jessica Parker na okładce magazynu Marie ClaireSarah Jessica Parker na okładce magazynu Marie Claire fot. Scan magazynu Marie Claire

Sarah Jessica ParkerSarah Jessica Parker fot. eastnews

Zobaczcie też:

Rekord Guinessa w kategorii operacje plastyczne

Więcej o: