Lara Stone dla Toma Forda. Tym razem w kampanii perfum!

Tom Ford wciąż powiększa swoje perfumeryjne imperium. W kampanii reklamowej kolejnej buteleczki pojawia się Lara Stone, która jest twarzą jego linii kosmetyków do makijażu.

Tom Ford jest jednym z najbardziej kreatywnych artystów i projektantów we współczesnym świecie showbiznesu. Wciąż się rozwija i to cieszy.

Ford w ciągu ostatniego czasu postawił na rozwój zupełnie innej gałęzi swojej pracy. Projektant mocno skupia się na tematyce Beauty . Nie tylko wydał linię kosmetyków ( o kontrowersyjnej kampanii pisaliśmy parę miesięcy temu), na rynku (również polskim) pojawiły się perfumy Black Orchid i White Patchula , ale również na kosmetyki kolorowe.

Najprawdopodobniej jest to po prostu dochodowy interes. Najnowsze zdjęcia kampanii reklamowej promującej kolekcję kosmetyków do makijażu , są niezwykle zmysłowe. I nie ma w tym nic dziwnego, bowiem wystąpiła w nich sama Lara Stone - która jest jedną z najlepszych i najbardziej zasłużonych modelek na świecie.

Wiadomo już, że poprzednie butelki perfum, które na rynku znalazły się stosunkowo niedawno wyprzedają się w rekordowym tempie. Pewnie dlatego Ford zdecydował się na wydanie kolejnego zapachu - Blond Violet . W kampanii możemy podziwiać znów piękną Larę Stone , która i tym razem prezentuje się doskonale.

Mert Alas i Marcus Piggott - autorzy zdjęcia stworzyli urzekający obraz i po raz kolejny spisali się na medal.

Nie jest to pierwsza kampania zapachu, w jakim możemy podziwiać modelkę. Doskonale znane nam są również zdjęcia promujące perfumy DKNY - Be Delicious.

Lara Stone w kampanii Toma FordaLara Stone w kampanii Toma Forda fot. materiały reklamoweBe DeliciousBe Delicious Fot. materiały promocyjne

Gwiazdy wybierają fryzury w stylu Glamour

Więcej o: