Nowy podkład MAC - mistrz kamuflażu?

Podkład idealny dla każdego? Czy taki termin w świecie kosmetyków w ogóle funkcjonuje? Odpowiedź na to pytanie spróbowała znaleźć marka MAC!

Bardzo ważne jest dla marki to, by każda kobieta mogła znaleźć odpowiedni dla siebie odcień podkładu. Bez mieszania kolorów i bez tak zwanych półśrodków - niezależnie od tego z jakiego zakątku świata pochodzi. MAC dodatkowo postawił sobie za zadanie stworzenie takiego produktu, który będzie dobrze krył , nie tworząc przy tym efektu maski na twarzy.

Z myślą o tym wszystkim powstała linia podkładów MATCHMASTER SPF 15 FOUNDATION , wykorzystujących właściwości translucentnych pigementów , mających gwarantować naturalne wykończenie. Producent (szanowany zresztą w kosmetycznym świecie przez wierną rzeszę klientek i wizażystów) zapewnia, że podkład idealnie dostosowuje się do odcienia skóry.

Dodatkowo podkłady MAC zapewniają średnie krycie, właściwości nawilżające, półmatowe wykończenie.

Każdy odcień został oznaczony numerem od 1.0 do 10.0 -z kilkoma półtonami. Do każdego koloru skóry można dopasować więcej niż jeden kolor Matchmaster.

Matchmaster - nowe podkłady marki MACMatchmaster - nowe podkłady marki MAC Fot. Materiały prasowe

Cena: 140zł

Ważną informacją może okazać się to, że produkt ma się utrzymywać aż do ośmiu godzin. Jeśli poszukujecie pędzli - marka ma je również w swojej ofercie - w cenie 155 złotych.

Zobaczcie również:

Nowość Clinique - chłodzące cienie do oczu

Więcej o: