Nowe perfumy Estee Lauder - Sensuous Nude

Estee Lauder wprowadza na rynek nowe perfumy Sensuous Nude, które stanowią kontynuację znanych perfum sprzed kilku lat - Sensuous.

Sensuous Nude jest zapachem, który powstał z myślą o kobiecie nowoczesnej. Ma pomóc w odkrywaniu zmysłowości i intymności.

Perfumy są kontynuacją zapachu Sensuous, który pojawił się na rynku parę lat temu. To, co go wyróżnia to ciepło.

Sensuous Nude to zapach stworzony, aby istnieć i oddychać na nagiej skórze.

Nowoczesna zmysłowość jest intymna, komfortowa i swobodna. Zakorzeniona jest w upodobaniu do skóry, jako wrót do najgłębszych zmysłowych doznań. Intymność dotyku oraz nawiązanie do nagiej skóry nadaje tym momentom większego, bardziej osobistego wymiaru, dostarczając nam głębszych doznań - mówi Karyn Khoury z firmy Estée Lauder Companies.

To zapach drzewno-piżmowy. Oprócz tego świeżości nadają nuty bergamotki i mandarynki, skontrastowane z egzotyczną różą oraz czarnym pieprzem. Nutę serca stanowią z kolei płatki jaśminu, konwalii oraz wody kokosowej.

Delikatna, zmysłowa intymność dopełniona została zaskakującymi nutami ciepłego Heliotropu i kremowej Wanilii. Kampania reklamowa, stworzona przez Douga Lloyda z Lloyd we współpracy z Aerin Lauder.

W kampanii podziwiać możemy brazylijską modelkę Isabeli Fontani.

Zdjęcie było inspirowane oryginalną reklamą Estée Lauder Youth Dew z 1953 roku przedstawiającą sylwetkę nagiej kobiety wchodzącej do wanny. Ale naszym zdaniem nie jest specjalnie porywające. Mamy za to nadzieję, że sam zapach jest lepszy!

Sensuous Nude - Estee LauderSensuous Nude - Estee Lauder Fot. Materiały prasowe

Ceny:

- 368 zł za 100 ml,

- 257 zł za 50 ml,

- 196 zł za 30 ml.

Sensuous Nude dostępny będzie w najlepszych perfumeriach od września 2011.

Zobaczcie też:

Najlepszy makijaż ostatniego tygodnia - Kat Graham

Więcej o: