Nikki Reed i jej manicure z narzeczonym

Nikki Reed - doskonale znana fanom sagi "Zmierzch", wpadła na dość oryginalny pomysł stylizacji paznokci. Pojawił się na nich bowiem - wizerunek jej narzeczonego.

Gwiazdy znają wiele sposobów na zwrócenie na siebie uwagi. Makijaż i fryzura są przeważnie głównymi elementami udanej stylizacji. Zawsze jednak do tego wszystkiego można dorzucić ciekawy manicure.

Nikki Reed - znana przede wszystkim z roli Rosalie w adaptacji filmowej Zmierzchu , pojawiła się niedawno na gali Teen Choice Awards . Gwiazda prezentowała się na czerwonym dywanie olśniewająco! My zwróciliśmy uwagę również na jej ciekawą stylizację paznokci . Nikki postawiła bowiem na bardzo niestandardowy manicure.

Na jej paznokciach, które na pierwszy rzut oka wyglądały jakby były jedynie pomalowane na złoto, kryła się postać jej ukochanego - Paula McDonalda . Efekt taki można uzyskać za pomocą naklejek typu minx , o których niejednokrotnie pisaliśmy. Minxy zostały pokryte złotą emalią, dzięki czemu zdjęcie Paula można było zobaczyć tylko pod odpowiednim kątem.

Pomysł ciekawy, ale wcale nie innowacyjny. Nikki została bowiem uprzedzona przez mistrzynię w oryginalnych stylizacjach paznokci - Katy Perry. Piosenkarka na jednej z imprez dumnie prezentowała swój minx manicure z Russellem Brandem (jej obecnym mężem) w roli głównej.

Jeśli jednak mielibyśmy wybierać, wizerunek ukochanego, znacznie subtelniej prezentuje się na paznokciach Nikki Reed.

Manicure Katy PerryManicure Katy Perry Fot. Eastnews

Manicure Katy PerryREUTERS/DANNY MOLOSHOK

Zobacz też:

Smerfny manicure Katy Perry

Więcej o: