Dodaj sobie dziewczęcego uroku - zrób koszyczek!

Kiedyś był głównie znakiem rozpoznawczym Julii Tymoszenko. Dziś powraca w wielkim stylu stając się jedną z najbardziej ciekawych fryzur, dodających dziewczęcości. Mowa oczywiście o koszyczku. Czy wiesz jak go zrobić?

Warkocze są w modzie zawsze i powracają do nas w coraz to nowszych wydaniach . Bo uczesań z warkoczem w roli głównej jest nieskończenie wiele. Jedną z najbardziej popularnych jest znany nam od dawien dawna - koszyczek , czyli warkocz zapleciony naokoło głowy.

Z całą pewnością jest jedną z najbardziej dziewczęcych fryzur , które każdej kobiecie dodadzą osobliwego uroku. W dodatku - niezależnie od tego jak wykonany - prezentuje się niebanalnie.

Koszyczek można wykonać na kilka sposobów.

1) Pierwszy i trudniejszy robimy z warkocza dobieranego. Wówczas zaczynając od skroni dobieramy warkocz formując go w kształt koszyczka. Nie jest to trudne, pod warunkiem, że wiecie jak zrobić warkocz dobierany. Wówczas wystarczy jedynie odrobina wprawy.

Chcąc pozbyć się niesfornych kosmetyków - radzę nałożyć na włosy przed wykonaniem fryzury odrobinę odżywki do włosów.

2) Jeśli jednak ten sposób wydaje wam się zbyt trudny - warto postawić na znacznie prostszy. Zobaczcie instruktaż!

Koniecznie zajrzyjcie też do naszej galerii, gdzie znajdziecie zdjęcia z pokazu Erdem. Możecie tam podpatrzeć jak dodatkowo ozdobić taką fryzurę!

 

Zobaczcie również:

Jak zrobić opaskę z warkocza?

Olivia Wilde i jej pomysłowa, dziewczęca fryzura

Jak podobają wam się fryzury takie jak koszyczek?
Więcej o: