Perfumy Betsey Johnson inspirowane baletem

Betsey Johnson znów zabrała się do pracy. I powraca w sobie tylko znanym stylu! Na swoje 69- te urodziny, postanowiła stworzyć perfumy.

Betsey Johnson znana ze swego specyficznego stylu, z okazji swoich 69 - tych urodzin postanowiła stworzyć zapach inspirowany baletem. Perfumy nazywają się Too Too i zawierają w sobie owocowo-kwiatowe nuty.

Są mieszanką słodkich owoców mandarynki, truskawek, imbiru, paczuli i drzewa sandałowego.

Betsey Johnson jest oryginalną projektantką i barwną postacią świata mody . Jej kolekcje są wyraziste, choć na pierwszy rzut oka mogą wydawać się nieprzemyślane i pełne bałaganu. Przy bliższym poznaniu - zyskują na wartości, również tej artystycznej, bo to o niej chodzi przede wszystkim w pracy projektantki.

Falbanki to jeden z motywów przewodnich stylizacji, jakie tworzy Betsey. Patrząc więc na nową butelkę perfum - łatwo można się domyślić, że jest ona jej autorstwa.

Sama Johnson tak mówi o nowych perfumach:

"Czarna wanilia jest egzotyczna, smaczna i dziwna. Różowe piżmo jest ciężkie, ale super sexy. A dodatek bułgarskiej róży - jest moim ulubionym elementem całości. Faceci pokochają go za seksapil".

Betsey - sama tańczyła kiedyś w kabarecie i wygląd butelki przypomina do złudzenia strój, w jakim występowała.

Too Too pojawi się na rynku w październiku. Można będzie dostać do w Sephorze w cenie 42-82$ (w zależności od wielkości butelki).

Perfumy Betsey Johnson Too TooPerfumy Betsey Johnson Too Too Perfumy Betsey Johnson Too Too

Zobaczcie też:

Najlepsze makijaże Jennifer Lopez - galeria pełna inspiracji

Jak podoba wam się butelka nowych perfum Betsey Johnson?
Więcej o: