Nowe, jeszcze ładniejsze kosmetyki Dolce & Gabbana

Wygląd ma znaczenie - doskonale wiemy o tym zarówno my, jak i producenci kosmetyków, zwłaszcza tych luksusowych. Ostatnie pudry w kompakcie z cętkami od Dolce & Gabbana zrobiły furorę, więc marka postanowiła iść w tą stronę.

Mieliśmy okazję podziwiać już pudry w kompakcie Dolce & Gabbana . Złociste cętki i nowe opakowania sprawdziły się w 100%. Nic dziwnego, że marka postawiła na zwrócenie jeszcze baczniejszej uwagi na to jak wydawany jest dany kosmetyk.

Jakość, który jest oczywiście domeną produktów Dolce & Gabbana to jedna strona medalu - drugą jest to, w jakim opakowaniu kosmetyk się pojawia i to jak się prezentuje.

Kiedy w sprzedaży pojawił się puder w kompakcie, którego cechą charakterystyczną było to, że miał złociste lamparcie cętki - natychmiast zyskał swoje wierne fanki.

W związku z tym, już jesienią pojawią się kolejne, luksusowe produkty - podkłady oraz kremowe pomadki . Wiadomo już, że będziemy miały również duży wybór kolorystyczny. Podkład bowiem pojawi się w 15 odcieniach, a jego cena to 55$ . Pomadki, które tak samo ładnie wyglądają z zewnątrz, jak i wewnątrz - będą dostępne w 20 odcieniach, w cenie 24$.

"Kobieta wykonująca makijaż, w rezultacie robi coś bardzo zmysłowego. To akt, który przyciąga uwagę - mówi Dolce. Ważna jest zatem i jakość i wizerunek produktu. Jego opakowanie. Wszystko w naszych produktach jest przeznaczone dla kobiet, również to uczucie zmysłowości i kobiecości w trakcie malowania".

Czy i wy jesteście zwolenniczkami luksusowych kosmetyków?

Luksusowe produkty Dolce Luksusowe produkty Dolce  Dolce

Zobacz również:

Nowe perfumy Estee Lauder - Sensuous Nude

Jak ważne jest dla was ładne opakowanie używanego kosmetyku?
Więcej o: