Paris Hilton czerpie inspiracje od Katy Perry?

Paris Hilton została ostatnio przyłapana przez paparazzi. Celebrytka stała przed trudnym wyborem peruki. Czyżby spodobał jej się styl Katy Perry?

Można by powiedzieć, że sława Paris Hilton jest fenomenem. Jest gwiazdą filmów z niższej półki , kariera wokalna również nie rozwinęła się szczególnie spektakularnie i właściwie gdyby nie to, że jest córką znanego milionera - raczej nie miałaby większych szans, na to by zaistnieć w świecie gwiazd.

Ż yje na oczach milionów. Nie posiada żadnego specjalnego talentu, a zajmuje się wszystkim. Nie słynie z niczego godnego uwagi, a to za nią biegają tłumy paparazzich. Jedno więc przyznać jej trzeba - jest świetna w byciu sławną . Jest jedną z tych celebrytek, które bez błysku fleszy nie mogłyby żyć. Musi być w centrum uwagi wszędzie gdzie się pojawi.

Wciąż jest o niej głośno, a media rozpisują się na temat mniejszych i większych skandali z jej udziałem. Paris nie schodzi z pierwszych stron gazet.

Ostatnio zwróciliśmy jednak uwagę na to, że styl Paris Hilton nieco ewaluował. I to w tym dobrym sensie. Czyżby jednak gwiazda chciała zaskoczyć nas po raz kolejny? Przyłapana przez paparazzi na przymierzaniu kolorowych peruk - tajemniczo się uśmiechała...

Czyżby rasowa blondynka stawała się fanką stylizacji w stylu Katy Perry?

PARIS HILTONPARIS HILTON Fot. Eastnews

PARIS HILTONCAPITOL MUSIC GROUP/SPLASH NEWS/EAST NEWS/Capitol Music Group/Splash News

Zobaczcie też:

Jesienne nowości od Bobbi Brown

Więcej o: