Kolekcja kosmetyków Kate Moss dla Rimmel. Zmysłowy film na 10-lecie współpracy

Kate Moss jest ambasadorką marki Rimmel już 10 lat! Okazuje się, że w tej roli jak na razie jest nie do zastąpienia. Z tej okazji modelka stworzyła własną kolekcję kosmetyków do makijażu, a marka nagrała bardzo ciekawy i zmysłowy filmik z modelką w roli głównej.

Kate Moss projektowała już dla Topshopu oraz dla firmy Longchamp. Teraz przyszedł czas na stworzenie linii kosmetyków dla marki Rimmel, z którą modelka współpracuje już 10 lat!

Kolekcja kosmetyków do makijażu nazwana Kate Moss Make Up Collection for Rimmel London składa się z:

- sześciu odcieni szminek,

- tuszy do rzęs,

- oraz cieni do powiek zamkniętych w opakowanie z motywem flagi angielskiej.

Linia sygnowana jest własnoręcznym podpisem modelki. Autorka jest jednocześnie twarzą reklamową swojej linii - mimo, że w ostatnim czasie w kampaniach reklamowych zastąpiły ją Georgia May Jagger, Lily Cole i Zooey Deschanel.

Powrót w nowej roli to dla marki nowe możliwości, szczególnie, że modelka jest dziś jedną z najbardziej rozpoznawalnym twarzy światowego modelingu. Mimo, że Rimmel oświadczył, że kolekcja Kate Moss wciąż jest w produkcji, nowości mają ukazać się już w październiku.

W związku z nową kolekcją modelka wraz z marką nagrali krótki klimatyczny film, w którym Kate gra rolę zmysłowej femme fatale - nieuchwytnej i zmysłowej kusicielki.

Trzeba przyznać, że naprawdę dobrze się go ogląda.

Zobaczcie same:

Kate Moss dla Rimmel

Zajrzyjcie też do naszej galerii i zobaczcie zdjęcia z kampanii reklamowych Rimmel z Kate Moss w roli głównej! Zauważcie jak zmieniała się przez lata i jak świetną jest modelką. Ma tak plastyczną twarz, że na każdym zdjęciu wygląda zupełnie inaczej.

Kate Moss dla Marki RimmelKate Moss dla Marki Rimmel fot. Materiały promocyjne

Zobaczcie też:

Kate Moss w obiektywnie Mario Testino

Więcej o: