Perfumy od Karla Lagerfelda. Czy okażą się hitem?

Miały być perfumy pachnące książką, a na rynku pojawia się zupełnie coś innego. Karl Lagerfeld wydał właśnie perfumy dla kobiet o nazwie

Pamiętasz plotek i spekulacji co oznacza, że der Kaiser przygotowywał jakiś nieskazitelny perfumy dla kobiet (lub nie) , który miał zapach papieru? Pogłoski , które były natychmiast zamknięty przez projektanta ludzi?

Cóż, kolejny zestaw darmowych rozmów rozpoczęła się , mówiąc, że Karl Lagerfeld, jest rzeczywiście przygotowuje perfumy dla kobiet. Zestaw przeznaczony do uruchamiania tego bardzo września, zapach , kwiatowy notatki ( fioletowy , paczula , frezja, heliotrop, benzoina ) jest (podobno) o nazwie Karleidoscope . Czekaj, co ? ( znowu , pierścienie Kapsule wszelkie dzwony ? To pierwszy wypad Lagerfelda w szeroko handlowych perfumeland . Kool , prawda?)

Trwałe projektant dla takich domów mody jak Krizia , Charles Jourdan i Valentino, legendarny Karl Lagerfeld, rozczarowani haute couture , w lewo paryskiej mody tymczasowo w 1964 roku dla włoskiej sztuki. Trzy lata później powrócił mody Fendi . Jego sławna kontynuowane w słynnym firm designerskich , Chloe i Chanel. W 1997 roku Vogue ukoronował go " niezrównany interpretator nastroju . " Dyżurów Lagerfeld zapachów folowed : Chloe, Lagerfeld, Karl Lagerfeld, Sun Moon Stars i m.in. .. Lagerfeld pozostaje prestiżowych życie w świecie designu i wpływowych trendy z 21 wieku.

Jeden z trzech zapachów tworzone pod KAPSULE trio dla kobiet i dla mężczyzn, jest to zwykły Floral / Oriental . Ten zapach jest łatwe do noszenia i mogą być na siebie z dwóch pozostałych w serii. Zauważa, Woody i niuanse migdałów wzmocnić zapach jest ostry zieleni bluszczu i fioletowe a dodając do tego odrobinę słodyczy.

Więcej o: