Baptiste Giabiconi w reklamie Schwarzkopf

Najlepszy i najprzystojniejszy model świata oraz ulubieniec Karla Lagerfelda wystąpił w reklamie marki produktu do stylizacji włosów marki Schwarzkopf. Zaraz, zaraz, jaki to był w ogóle produkt?

Dziś już całkiem otwarcie mówi się o tym, że swą popularność - młody Francuz zawdzięcza projektantowi - Karlowi Lagerfeldowi . Bierze udział w wielu sesjach zdjęciowych, pokazach oraz kampaniach reklamowych.

Baptiste Giabiconi - ogłoszony najlepszym modelem świata z pewnością na brak zajęć nie narzeka. Ostatnio zainteresowała się nim również marka Schwarzkopf, która zaangażowała go do kampanii nowego produktu do stylizacji włosów. Chodzi o puder zwiększający objętość włosów .

Jednak w reklamie kosmetyku postanowiono wykorzystać wszystkie niezaprzeczalne atuty modela, przez które można się przez chwilę zdekoncentrować.

Podobny produkt pojawił się na polskim rynku parę miesięcy temu. Był to puder got2be - należącej do Schwarzkopf, który to zresztą jest częścią międzynarodowego koncernu Henkel. Ponieważ puder to zupełna nowość marki, zależało jej więc na jak najlepszym wypromowaniu kosmetyku.

Kosmetyk stworzono dla mężczyzn, którym zależy na zachowaniu trwałej fryzury przez 24 godziny, ale którym nie odpowiadają produkty nabłyszczające, takie jak żel. Stylizujący puder zawiera mikro-cząsteczki, które nadają fryzurze zdecydowaną strukturę o matowym efekcie. Artystyczny nieład, totalny chaos i styl grunge.

Dokładnie na tej samej zasadzie działać ma nowość Taft - bo dokładnie w tej kampanii pojawia się Baptiste Giabiconi.

Zobaczcie reklamę:

 

Oraz znacznie bardziej interesujące zdjęcia zza kulis!

 
Jak podoba wam się reklama z Baptiste Giabiconi w roli głównej?
Więcej o: