Jesienne propozycje marki Revlon

Inspiracji do powstania kolekcji może być bardzo wiele. Ekspresjonizm abstrakcyjny stał się motywem przewodnim nowej kolekcji kosmetyków do makijażu marki Revlon. Zobaczcie jesienne propozycje!

Nazwa kolekcji to Expressionists . Bazuje ona na najbardziej pożądanych kolorach prosto z pokazów mody największych projektantów.

Gucci Westman - dyrektor artystyczny:

Zainspirował mnie okres ekspresjonizmu abstrakcyjnego, w którym malarze, szczególnie w Nowym Jorku, odeszli od czarno-białych prac i zaczęli eksperymentować z kolorami. Kocham sposób w jaki wykorzystują oni kolor, teksturę oraz kompozycję aby jak najlepiej wyrazić wolność. W mojej kolekcji również łącze różne tekstury na ustach i paznokciach oraz bawię się kolorami - począwszy od naturalnych beży, a skończywszy na odważnych fioletach, różach i odcieniach bordo. Chciałam aby ta kolekcja wniosła odrobinę sztuki do naszego codziennego życia.

Wśród produktów z nowej kolekcji znajdziecie:

- Pomadkę Revlon ColorStay Ultimate Liquid Lipstick

2 NOWE KOLORY: Prime Pink, Ultimate Orchid - 49,50 zł

- Pomadkę Revlon Super Lustrous Lipstick

2 NOWE KOLORY: Sky Line Pink, Abstract Orange - 29,50 zł

- Lakier do paznokci Revlon Nail Enamel

2 NOWE KOLORY: Smoky Canvas, Facets of Fuchsia - 19,90 zł

Lakier do paznokci w kolorze fuksji oraz pomadka Super Lustrous w kolorze Sky Line Pink, lansowane były podczas pokazu najnowszej kolekcji Rag and Bone na sezon jesień/zima 2011 (New York Fashion Week)

Wszystkie produkty znajdziecie w naszej galerii!

Zobaczcie też:

Monika Jagaciak w kolejnej kampanii Chanel

Lula już w Twoim telefonie

Więcej o: