Gwiazdy bez makijażu - Jada Pinkett Smith

Gwiazdy bez makijażu. Jedne wyglądają bez niego świetne, inne są zupełnie nie do poznania. Do której grupy według was należy żona Willa Smitha?

W świetle reflektorów i fleszy nie mają sobie równych. Idealnie zadbane, w sukniach od znanych projektantów... świat patrzy i podziwia. Pojęcie gwiazdy, której używamy na co dzień z pewnością wzięło się właśnie stąd.

Jada Pinkett Smith - na punkcie której wiele lat temu Will Smith dosłownie oszalał, została ostatnio sfotografowana przez wścibskich paparazzi w dresach i zupełnie bez makijażu. Lubimy oglądać gwiazdy w takim naturalnym wydaniu i nie wynika to wcale ze złośliwości redakcji.

39-letnia Jada jest piękną kobietą i z przyjemnością oglądamy ją spacerującą w dresach, rozwichrzonych włosach i bez makijażu . Możemy wysnuć wówczas wniosek, że gwiazda ma do siebie duży dystans, dobrze czuje się sama ze sobą i nie jest niewolnicą własnego wizerunku. Mimo tego dba o kondycję ciała (co widać na pierwszy rzut oka) i taki przykład ze znanych osób chcemy brać!

Podzielacie nasze zdanie?

Jada Pinkett SmithJada Pinkett Smith Fot. Eastnews

Jada Pinkett SmithJada Pinkett Smith AP/Matt Sayles

Zobaczcie też:

Seksowna Rosie Huntington - Whiteley w reklamie Burberry

Jada Pinkett Smith bez makijażu:
Więcej o: