Stylizacja paznokci według Dity Von Teese

Dita Von Teese już od długiego czasu promuje swój ulubiony, charakterystyczny manicure. Teraz postanowiła wydać pod swoim nazwiskiem gotowy produkt.

Od dawna wiemy jak według Dity Von Teese wyglądać powinien manicure doskonały. Królowa Burleski doskonale zna się na najmodniejszych ostatnio retro stylizacjach.

Jeden z ulubionych kolorów Dity jest czerwień . I to właśnie jej żywy odcień tancerka lubi nosić najbardziej zarówno na ustach, jak i na paznokciach. Jej ulubiony manicure to połączenie czerwieni oraz bieli, która namalowana jest w kształt półksiężyca. Warto dodać, że w tym sezonie była to jedna z najmodniejszych propozycji dotyczących stylizacji paznokci na światowych wybiegach mody.

Chciałam zaoferować coś, co można nosić również na krótszych paznokciach. To moja ulubiona stylizacja paznokci już od 20 lat - mówi Dita. Jeśli się temu przyjrzeć bliżej, dowiecie się, że najbardziej ekscytujące kobiety w latach 20. i 30. nosiły tego typu manicure, chcąc w ten sposób pokazać, że mają dużo czasu, by o siebie zadbać. Moje sztuczne paznokcie to znacznie szybszy sposób na tą piękną stylizację".

Linia sztucznych paznokci nazywa się Dita Von Teese Nail Set by Kiss i kosztuje 10$. Zestaw jest nieco bardziej kosztowny niż większość sztucznych paznokci w drogeriach, ale jak wiadomo za znane nazwisko się płaci, a trzeba przyznać, że efekt jest całkiem przyzwoity.

Produkt można również kupić na stronie internetowe Dity.

Stylizacja paznokci według Dity Von TeeseStylizacja paznokci według Dity Von Teese 

Jeśli podobny manicure chcecie wykonać same polecamy filmik:

 

Zobaczcie również:

Koszyczek - fryzura na każdą okazję

Jak podoba wam się manicure w stylu Dity Von Teese?
Więcej o: