Kate Moss i jej autorska linia pomadek dla Rimmel

Reklamy marki Rimmel z Kate Moss w roli głównej możemy oglądać już od 10 lat! Z tej okazji modelka stworzyła swoją własną, autorską linię kosmetyków dla marki. Zobaczcie pierwsze produkty!

Ambasadorka marki Rimmel od 10 lat! Tak, w tej roli jak na razie Kate Moss jest nie do zastąpienia. Ta wyjątkowa rocznica stworzyła okazję i szansę do stworzenia własnej kolekcji Kate. Są to kosmetyki do makijażu . Pierwsze produkty mają ukazać się w sklepach w październiku, jednak kampania reklamowa już ruszyła.

Pierwszymi kosmetykami, które możemy podziwiać są pomadki. W składzie linii znajdziemy 7 odcieni, wśród którym pozycję kultową zajmuje oczywiście nieśmiertelna i ekstremalnie kobieca czerwień.

Kolekcja kosmetyków do makijażu nazwana Kate Moss Make Up Collection for Rimmel London to jednak nie tylko szminki. Znajdziemy tam również maskary oraz cienie do powiek zamkniętych w opakowaniach z motywem flagi angielskiej.

Linia sygnowana jest własnoręcznym podpisem modelki. Autorka jest jednocześnie twarzą reklamową swojej linii.

Powrót w nowej roli to dla marki nowe możliwości , szczególnie, że modelka jest dziś jedną z najbardziej rozpoznawalnym twarzy światowego modelingu. Mimo, że Rimmel oświadczył, że kolekcja Kate Moss wciąż jest w produkcji, nowości mają ukazać się już w październiku.

Pomadki zamknięte są w eleganckim, czarnym i matowym opakowaniu ozdobionym imieniem Kate.

Zobaczcie prezentację kosmetyków:

 

Pomadki Kate Moss dla RimmelPomadki Kate Moss dla Rimmel Fot. Zdjęcia propocyjne

Zajrzyjcie też do GALERII gdzie znajdziecie zdjęcia ze wszystkich kampanii reklamowych Kate Moss dla marki Rimmel.

Zobacz również:

Kate Moss w obiektywnie Mario Testino

Więcej o: