Tatuaż zamiast włosów? Nowy pomysł Lou Eyrich

W sobotę w Los Angeles odbyła się gala Creative Arts Emmy Awards. Pojawiła się na niej również Lou Eyrich. Znana kostiumograf w serialu Glee postawiła na bardzo oryginalny pomysł związany z "fryzurą".

Lou Eyrich była wielokrotnie nagradzana za swoje projekty. To kostiumograf, wychwalana przez aktorów za ciężką pracę jaką wykonuje codziennie na planie serialu Glee . Tym razem pojawiła się na gali Creative Arts Emmy Awards , zaskakując wszystkich dziwnym tatuażem na swojej...głowie.

Tatuaż przedstawiał i wizualizował fryzurę rodem z lat 20. Ten dość nietypowy pomysł został uzupełniony o charakterystyczny parasol chroniący przed słońcem oraz okulary. Czegoś takiego jeszcze nie widzieliśmy! Wprawdzie tatuaże u kobiet nikogo już nie dziwią, ale tatuaże na głowie , w dodatku damskiej mogą wywoływać mieszane uczucia.

Wprawdzie tematyczny wzór jak najbardziej pasuje do stylu Lou, nie mniej jednak nawet tak ekscentryczna projektantka może budzić kontrowersje swoim pomysłem.

Jak wy oceniacie rozwiązania tego typu? Czy w tym przypadku można mówić o przekroczeniu granic dobrego smaku? A może wręcz przeciwnie - w takich kwestiach nie powinno się wartościować i oceniać?

Lou Eyrich na gali Creative Arts Emmy AwardsLou Eyrich na gali Creative Arts Emmy Awards Fot. Eastnews

Zagłosujcie w naszym sondażu!

Zobaczcie też:

Koszyczek - fryzura na każdą okazję

Tatuaż na głowie Lou Eyrich:
Więcej o: