Wpadka - niemodne pasemka Heidi Klum

Heidi Klum pojawiła się ostatnio na imprezie Fashion's night, organizowanej z okazji nowojorskiego Fashion Week. Niestety modelka zaliczyła małą wpadkę.

Nowojorski Fashion Week jest jednym z najważniejszych wydarzeń w świecie mody. Nic więc dziwnego, że gromadzi zwykle całą rzeszę najbardziej znanych gwiazd. Wśród gości, które pojawiły się w ostatni czwartek na przyjęciu Fashion night, zjawiła się również doskonale nam znana Heidi Klum.

Modelka miała bardzo starannie zrobiony makijaż oraz fryzurę, jednak elementem, który już z daleka zwrócił nasza uwagę, były widoczne pasemka na czubku głowy Heidi. Trudno się zdecydować co wyglądałoby lepiej: odrosty, czy mało subtelne blond pasma , które od dawna nie są już modne.

Wcale nie chodzi nam o sposób koloryzacji odrostów. Cieniutkie pasemka radzą sobie z tym tematem najlepiej. Pod warunkiem, że są zrobione właściwie i nie odróżniają się w wyraźny sposób od reszty włosów. W konsekwencji czubek włosów Heidi wyglądał odrobinę na "spartaczoną" robotę fryzjera.

Heidi KlumHeidi Klum Fot. Eastnews

Zobaczcie również:

Kate Moss i jej autorska linia pomadek dla Rimmel

Lula już w Twoim telefonie

Co myślicie na temat blond pasemek Heidi Klum?
Więcej o: