Nowy podkład w żelu marki Rimmel

Marka Rimmel w poszukiwaniu idealnego podkładu postawiła na produkt, który ma odpowiadać indywidualnym potrzebom kobiet. Postawiła na podkład w żelu.

Marce zależało tym razem, by po nałożeniu podkładu - cera wyglądała naturalnie, a wybrany kolor był dopasowany do koloru karnacji. Chcąc uniknąć tak dobrze nam znanego efektu maski, Rimmel postanowił stworzyć produkt w formie żelu - Match Perfection Gel, który dzięki zaawansowanej technologii ma za zadanie dopasować się do koloru cery i struktury skóry, pozostawiając ją świeżą i rozświetloną.

Kremowo-żelowa konsystencja wyróżnia podkład pośród pozostałych produktów z tej linii. Dzięki temu jest lekki, łatwo się rozprowadza nie pozostawiając śladów i odświeża skórę.

Żel Match Perfection, zawiera technologię Smart-Tone, której zadaniem jest imitowanie struktury skóry oraz jej karnacji. Zawiera ona barwniki wzbogacone kwasami aminowymi, które harmonijnie współgrają ze składnikami powierzchni skóry. Pozwala to uzyskać , nie tylko, lepszą przyczepność i jednorodność lecz także bardziej naturalny kolor i efekt końcowy.

Innowacyjne jest też zastosowanie niebieskoszafirowych pigmentów , które zapewniają bardziej precyzyjny i świeży kolor, dzięki swojej strukturze podczas ekspozycji na światło. Pył szafirowy, posiada drobnoziarnistą postać szafiru.

Podkład żel marki RimmelPodkład żel marki Rimmel Fot. mat. prasowe

Match Perfection Gel 18 ml ok. 25 zł

Żel Match Perfection jest nowym produktem linii Match Perfection, która zedebiutowała w Polsce jesienią 2010.

Pozostałe produkty z linii Match Perfection to:

podkład we fluidzie 30 ml  (6 odcieni)        ok. 38 zł

puder w kompakcie 8,5 g  (3 odcienie)       ok. 31 zł

korektor rozświetlający 7 ml (2 odcienie)    ok. 25 zł

Zobaczcie też:

ALMA Awards - najgorsze i najlepsze charakteryzacje gwiazd

Lula już w Twoim telefonie

Więcej o: