Różowa Katy Perry na okładce InStyle

W tym roku Katy Perry postawiła na totalną metamorfozę. I to nie jedną! Po wielu zmianach artystka zdecydowała się na różowy kolor włosów. Zobaczcie jak prezentuje się na okładce magazynu InStyle.

Miłośniczka kolorowych peruk, już od dawna przejawiała skłonności do odważnych zmian. Do tek pory jednak obierała dość bezpieczną metodą, bo włosy pod peruką wciąż pozostawały w tym samym kolorze. Jednak w tym roku przyszedł moment, w którym Katy Perry postanowiła pójść o krok dalej!

Najpierw ciemnobrązowe włosy zamieniła na rude. Później mogliśmy podziwiać ją w wersji blond, a następnie zaskoczyła wszystkich zupełnie nietypową koloryzacją w kolorze różowym. Co ciekawe - okazało się, że w tym odcieniu prezentuje się znacznie lepiej niż w blondzie, który jest jej naturalnym kolorem włosów. Róż nie tylko jest w tym sezonie niezwykle modny, ale idealnie komponuje się z cukierkowym stylem Katy Perry.

Warto dodać, że jeszcze parę lat temu różowe włosy były przywilejem zarezerwowanym dla najbardziej szalonych artystek.

Później nastał czas, w którym róż chowałyśmy do najgłębszych szuflad, bo to przecież kicz nosić się na różowo. Tandetne były i różowe włosy i różowe ciuchy i elementy makijażu.

Ale jak to w modzie bywa - powrót był po prostu nieunikniony. Jakiś czas temu - pierwsze symptomy powrotu róży w tym oryginalnym wydaniu, mogliśmy zaobserwować na wybiegach. Ostatnio różowe włosy możemy podziwiać w wielu sesjach zdjęciowych oraz editorialach.

Być może wybór Katy Perry wcale nie był przypadkowy.

Zobaczcie jak gwiazda prezentuje się na okładce październikowego wydania magazynu InStyle!

Katy Parry na okładce magazyny InStyleKaty Parry na okładce magazyny InStyle Scan magazyny InStyle

Zobaczcie też:

Emmy 2011 - najlepsze i najgorsze charakteryzacje gwiazd

Lula już w Twoim telefonie

Jak podoba wam się wizerunek Katy Perry na okładce magazynu InStyle?
Więcej o: