Koronkowe paznokcie - modne inspiracje

Jeśli poszukujecie nowych rozwiązań w temacie stylizacji paznokci, mamy dla was ciekawą propozycję! Koronkowe paznokcie, bo o nich mowa stają się właśnie nowym trendem w świecie urody.

Nadszedł czas, by pożegnać się na chwile ze standardowym malowaniem paznokci . Jeśli szukacie nowych, niestandardowych, a w dodatku modnych pomysłów - oto jeden z nich.

Wszystko zaczęło się od głośnego pokazu jesienno-zimowej kolekcji Jasona Wu . Kilka z modelek miało bowiem na twarzy klimatyczną, czarną, koronkową woalkę, która stała się później inspiracją do stworzenia kilku ciekawych propozycji. Jedną z nich stały się koronkowe paznokcie.

Manicure tego typu prezentuje się naszym zdaniem nie tylko niezwykle kobieco, ale również absolutnie elegancko, a ze względu na sposób wykonania - gwarantuje nam cieszenie się jego efektami przez dłuższy czas.

Pomysł stworzenia koronkowego manicure wpadł do głowy manicurzystce gwiazd - Elle Barielle . Ponieważ podzieliła się ona swoim pomysłem z resztą świata i ty możesz zrobić to sama.

Instrukcja:

1) Zmyj dokładnie paznokcie i nadaj im odpowiedni kształt.

2) Pomaluj płytkę beżowym lakierem.

3) Następnie nałóż na paznokcie produkt o nazwie Resina - żel. Jest to rzadki żel, który nakładany jest na włókno z jedwabiu celem spojenia go z paznokciem czy tipsem. Wystarczy nałożyć jedną kroplę na środek paznokcia i rozprowadzić równomiernie po całej powierzchni. Zapachem przypomina klej do tipsów, lecz są to dwa różne produkty. W przypadku stosowania kleju do tipsów na włókno jedwabne, może to powodować różne niepożądane skutki. Resina natomiast może służyć również do innych celów.

4) Czarną koronkę powycinaj tak, aby kształtem dopasować materiał do paznokci, a następnie przyklej do płytki.

EAST NEWS/

Więcej o: