Oryginalna fryzura Cheryl Cole - hit, czy kit?

Cheryl Cole, która już dawno odkryła swój fetysz do butów postanowiła stworzyć własną kolekcję we współpracy z marką Stylipstick. W poniedziałek gwiazda świętowała zwracając uwagę nie tylko na buty, ale również na swoją bujną fryzurę.

Brytyjska wokalistka Cheryl Cole przygotowała właśnie swoją pierwszą kolekcję butów . Linia powstała we współpracy z marką Stylistpick . Buty sygnowane nazwiskiem Colet rafią do sklepów w grudniu. W poniedziałek odbyła się z tej okazji impreza, na której Cheryl Cole pojawiła się w nowej, geometrycznej fryzurze, która nie mogła pozostać niezauważona.

Mimo, że fryzura jest ciekawa i świetnie nadaje się na wielkie wyjście - pomysłem nawiązuje do bardzo dobrze znanej wszystkim kobiety. To Brigitte Bardot zapoczątkowała modę na natapirowane i bujne fryzury i to ona pierwsza połączyła je z opaskami.

Długie blond pukle były znakiem rozpoznawczym Brigitte Bardot . Francuska aktorka często nosiła je w postaci wysoko upiętego koka . Przypomnijmy, że piosenkarka zupełnie niedawno zmieniła kolor włosów i przeszła małą metamorfozę.

Brigitte Bardot wciąż inspiruje nasz kobiecy świat i nie ma się czemu dziwić! Niektóre fryzury są uniwersalne i nieśmiertelne - podobnie jak ikony mody, które je promowały.

Cheryl Cole nie jest oczywiście pierwszą osobą, która wpadła na podobny pomysł. Zobaczcie inne wersje tego popularnego uczesania i zagłosujcie w naszym sondażu!

KAPIF.PL/KAPIFEAST NEWS/MARCOCCHI GIULIO/SIPA

SPLASH NEWS/EAST NEWS/Splash News

Zobaczcie też:

Niebotycznie wysoki kok Kat Graham - hit, czy kit?

Lula już w Twoim telefonie

Która z gwiazd prezentuje się w tym uczesaniu najlepiej?
Więcej o: