Katy Perry dla InStyle - sesja w stylu glamour

Katy Perry w swej, nowej - różowej odsłonie zaprezentowała się na okładce październikowego wydania magazynu InStyle. Zobaczcie całą retro sesję artystki!

Stylizacje w typie retro, stały się ostatnio jednym z najmodniejszych elementów wizerunkowym. Obserwujemy je zarówno na światowych wybiegach mody, sesjach znanych magazynów mody, oraz na tak zwanym czerwonym dywanie. Nic dziwnego, że zyskały tak ogromną popularność. Mało która miniona epoka ma w sobie tyle kobiecego uroku, co lata 30. i 40. To absolutna esencja klasy i elegancji.

Dokładnie w takiej odsłonie możemy podziwiać Katy Perry na okładce październikowego numeru magazynu InStyle . Artystka uczesana w modne wałeczki, które nawiązują odrobinę swym charakterem do słynnych Pin Up Girls, prezentuje przy okazji swój najnowszy, różowy kolor włosów.

Reszta stylizacji jest jednak zachowana w zupełnie innym stylu. Nie ma kolorowych, przesadnie ozdobionych kreacji cukierkowej Katy Perry. Gwiazda wraca do przeszłości w najbardziej klasycznym wydaniu. Oprócz różowych włosów - cała kolorystyka fotografii pozostała stonowana. Stylizacje są utrzymane w czerni oraz bieli.

Cała sesja prezentuje się rewelacyjnie! Zobaczcie sami!

Katy Perry w październikowym wydaniu InStyleKaty Perry w październikowym wydaniu InStyle Fot. Scan magazynu InStyle

Zobaczcie też:

Najmodniejsze fryzury - trendy z paryskich wybiegów

Lula już w Twoim telefonie

Więcej o: