4 nowe marki kosmetyczne w perfumeriach Marionnaud

Jesienią pora na małe zmiany,a  przynajmniej w perfumeriach Marionnaud, w których będziecie mogły dodatkowo znaleźć 4 nowe marki: The Balm, Berkeley Square, Make-up Factory oraz John Master Organics.

The Balm - to amerykańska linia kosmetyków stworzona przez makijażystkę Marissę Shipman, której marzeniem było stworzenie marki wyjątkowej. Ta część z was, która o niej słyszała - doskonale wie, że jest taka w istocie. Kolorowe produkty przenoszą nas w czasie i nawiązują do znanego i lubianego przez nas stylu retro. Projekt opakowań jest równie wyjątkowy. Zwykle możemy na nich podziwiać wizerunki pin up girls.

The BalmThe Balm Fot. Materiały prasoweThe BalmThe Balm Fot. Materiały prasowe

Berkeley Square - to z kolei marka brytyjska, nie mniej zresztą urocza wizerunkowo. Filozofią marki jest dostarczanie odrobiny przyjemności każdego dnia. Co istotne kosmetyki są stworzone głównie z naturalnych składników. Wśród produktów można znaleźć wody toaletowe, balsamy do ciała, żele pod prysznic oraz mydła.

W Polsce będziecie mogły znaleźć linię Natural Couture - inspirowaną stylem lat 50. oraz linia 1920 (która przemawia do nas najbardziej), nawiązująca do stylu retro lat 20. oraz 30.

Berkeley SquareBerkeley Square Fot. Materiały prasoweBerkeley SquareBerkeley Square Fot. Materiały prasowe

Make-up Factory - marka kosmetyków do makijażu, doskonale znana na polskim rynku.

Make-up FactoryMake-up Factory Fot. Materiały prasowe

John Masters Organics - to marka ekskluzywnych kosmetyków organicznych. Założyciel założył sobie stworzenie kosmetyków opracowanych w zgodzie z naturą. Efektem jest 30 produktów do pielęgnacji ciała, twarzy i włosów. Wszystkie bazują na naturalnych składnikach i substancjach zapachowych.

John Masters OrganicsJohn Masters Organics Fot. Materiały prasowe

Zobaczcie również:

Obuwie nie wymodeluje pośladków - Reebok zapłaci klientom 25 mln $

Więcej o: