Trendy - wracamy do brązów!

Były neony i ekstremalnie kolorowe odcienie! Najbliższe sezony to powrót do natury. Kolory ziemi umiejętnie użyte w makijażu dodadzą nam tajemniczości.

Różne odcienie brązów są w makijażu bardzo bezpiecznym rozwiązaniem. Nie tylko pasują do każdego typu urody, ale w dość subtelny sposób podkreślają ją, dodając kobiecie tajemniczego uroku . Makijaż z wykorzystaniem beżów i brązów można wykonać na kilka różnych sposobów. Jednym z nich jest charakteryzacja typu nude look, która świetnie sprawdza się w codziennych stylizacjach oraz typ wieczorowy, gdzie głębokie odcienie brązu i czekolady w połączeniu z czarną kredką - przenoszą nas w czasie do krain z Baśń 1001 nocy.

Tej jesieni zamieniamy neonowe odcienie na lekko przygaszone kolory. Jeśli chodzi o makijaż oka - na światowych wybiegach rządziły również cienie w kolorze pasku. Można łączyć je z minimalistycznym makijażem lub dodać do całości wyrazistej pomadki, która podkreśli cały makijaż.

Jeśli wydaje się wam, że makijaż z wykorzystaniem takich barw jest zbyt smutny, możecie ożywić go cieplejszym odcieniem różu do policzków lub bardziej wyrazistym kolorem pomadki.

Makijaż z wykorzystaniem kolorów ziemi - wykorzystuje również wiele gwiazd. Jennifer Lopez ma w tym temacie największe doświadczenie!

Ostatnio przyjrzeliśmy się też dwóm kolekcjom Issa - zarówno tej jesienno zimowej, jak i tej, która dotyczy sezonu wiosenno-letniego 2012. Na wybiegach bezwzględnie rządziły brązy!

Zapraszamy do naszej galerii!

Trendy z wybiegów - piaskowe cienieTrendy z wybiegów - piaskowe cienie Kolaż lula.pl

Zobaczcie również:

Trend - podwójne kreski na powiece

Więcej o: