Fryzury Dody w programie "Jaka to Melodia": Która lepsza?

Podczas nagrań do programu - "Jaka to Melodia", Doda zaprezentowała dwie różne stylizacje i dwie różne fryzury. która z nich jest według was ciekawsza?

Dorota Rabczewska wzięła udział w nagraniach do nowych odcinków programu "Jaka to Melodia" . Artystka jak zawsze prowokowała swoim strojem i charakteryzacją. Dla nikogo nie jest to zresztą już niczym zaskakującym.

Oprócz kostiumów, które miała na scenie Doda, zwróciliśmy uwagę również na jej fryzury. W pierwszej części występu - piosenkarka (a raczej jej stylistka) zdecydowała się na wysoko upięty koński ogon , najprawdopodobniej zagęszczony treską. Miękkie loki opadały luźno na ramiona i w całej fryzurze nie byłoby nic szczególnie niezwykłego, gdyby nie skręcony w koczka warkocz na czubku głowy . Uformowany w koronę prezentował się dość ciekawie.

W drugiej stylizacji Doda postawiła na modne upięcie w stylu retro. Fryzur z wykorzystaniem bandamki jest kilka, a każda z nich wygląda niesamowicie kobieco. Poza tym, niewątpliwym plusem jest to, że oprócz widowiskowych występów na scenie - wy możecie ją nosić na co dzień do mniej spektakularnych stylizacji. Warto jednak, by tak jak w przypadku Dody - włosy miały dużą objętość. Efekt będzie znacznie prezentował się znacznie ciekawiej.

Jak wy oceniacie obie fryzury?

Która według was wygląda lepiej?

DodaDoda fot. Eastnews

Zobaczcie również:

Makijaż jak u lalki. Małgosia Bela w Grazia France

Która fryzura Dody podoba wam się bardziej?
Więcej o: