Nowa kolekcja lakierów Nicki Minaj

Kariera Nicki Minaj wciąż się rozwija. Piosenkarka jest coraz bardziej znana i działa na coraz szerszej liczbie pól. Dziś wraz z marką OPI wprowadza na rynek kolekcję swoich lakierów.

Nicky Minaj to raperka i autorka tekstów. Urodziła się w Trynidad i Tobago, ale mieszka i pracuje w Nowym Jorku. Swoją działalność muzyczną zaczęła w 2004 roku i od tamtej pory nie przestaje się o niej mówić, a to wszystko w dużej mierze dzięki ekscentrycznemu wizerunkowi.

Jej wyrazistość (nie tylko na scenie) doceniła marka OPI , z którą artystka nawiązała współpracę. W rezultacie po kilku miesiącach powstała kolekcja lakierów do paznokci sygnowana oczywiście nazwiskiem Minaj. W sprzedaży znalazło się 6 odcieni:

- Super Bass Shatter,

- Save Me,

- Metal 4 Life,

- Fly,

- Did It On Em,

- Pink Friday.

Jak na multikolorową artystę przystało - produkty również pozostają w polu rażenia. Po prostu nie sposób ich nie zauważyć.

Kolekcja lakierów OPI Nicki MinajKolekcja lakierów OPI Nicki Minaj Fot. Materiały prasowe

To jednak nie koniec nowości. Piosenkarka planuje w najbliższym czasie wypuścić na rynek własne perfumy.

W wywiadzie dla magazynu Allure powiedziała:

Mam nadzieję, że pierwsze perfumy uda mi się wypuścić jeszcze w tym roku. Lubię zapachy, które pachną latem. Chcę pachnieć jak seksowna, pewna siebie kobieta, a nie jak cukierek".

Nicky Minaj to raperka i autorka tekstów. Urodziła się w Trynidad i Tobago, ale mieszka i pracuje w Nowym Jorku. Swoją działalność muzyczną zaczęła w 2004 roku i od tamtej pory nie przestaje się o niej mówić, a to wszystko w dużej mierze dzięki ekscentrycznemu wizerunkowi. Nicky Minaj to raperka i autorka tekstów. Urodziła się w Trynidad i Tobago, ale mieszka i pracuje w Nowym Jorku. Swoją działalność muzyczną zaczęła w 2004 roku i od tamtej pory nie przestaje się o niej mówić, a to wszystko w dużej mierze dzięki ekscentrycznemu wizerunkowi.  kolaż Lula.pl

Zobacz też:

Czy jesteśmy gotowi na makijaże typu fluo?

Więcej o: