Stylizacja na rockowo!

Jeśli brak wam pomysłu na stylizację paznokci - warto czasem poszukać inspiracji w świecie mody. Oto manicure inspirowany sukienką Micheala Korsa.

Tą niezwykle prostą, ale ciekawą stylizację możemy wykonać bardzo szybko. Pomalowanie paznokci w ten sposób z jednej strony wygląda elegancko (jest w końcu inspirowane kreacją Michaela Korsa), a z drugiej świetnie nadaje się do podkreślenia bardziej rockowych kreacji.

Samantha, która prowadzi bloga nailasaurus.blogspot.com pisze, że nie należy do osób, które pasjonują się modą i nie ma o tym zbyt dużego pojęcia, jednak po wpisaniu do wyszukiwarki słowa "fashion" - można trafić na niezliczone ilości ciekawych propozycji. Takim oto sposobem znalazła sukienkę projektanta z ćwiekami, co natchnęło ją do stworzenia tematycznego manicure.

Wpisz tekst lub adres witryny albo przetłumacz dokument.

Anuluj

Na początku należy nadać paznokciom odpowiedni kształt. Później przyda się warstwa bazy, dzięki której stylizacja będzie trzymała się lepiej. Kolejny etap do cienka warstwa czarnego lakieru , a po jej wyschnięciu jeszcze jedna - tym razem gruba. Kiedy lakier jest jeszcze mokry - należy wtopić w niego złote kuleczki (z łatwością kupicie je w sklepach kosmetycznych z asortymentem do zdobienia paznokci). Najlepiej użyć w tym celu mokrej wykałaczki. Kiedy druga warstwa zaschnie, bezwzględnie należy pomalować całość utwardzaczem. Jeśli Wy również macie ciekawe instruktaże stylizacji paznokci - podzielcie się z nami na naszym lulowym blogu - a my je opublikujemy! Zdjęcie z bloga http://nailasaurus.blogspot.comZdjęcie z bloga http://nailasaurus.blogspot.com http://nailasaurus.blogspot.com Zdjęcie z bloga http://nailasaurus.blogspot.com Jak podoba Wam się propozycja? Zobacz również: Zombie Boy bez tatuaż. Tym razem to nie cud grafiki

Więcej o: