Trendy: fryzury w stylu Alexy Chung

Daleko jej do sylwetki prawdziwej gwiazdy, za to jej stylizacje są zwykle doskonałe. W świecie modelingu Alexa Chung ma swoje zasłużone miejsce. I choć na jej głowie panuje zazwyczaj bałagan - jej fryzury wyglądają nadzwyczaj dobrze i przede wszystkim modnie!

Alexę Chung już dawno uznano za jedną z najlepiej ubranych kobiet. Faktycznie stylu i dobrego smaku po prostu trudno jej odmówić. Zdecydowana większość jej stylizacji może służyć za wzór.

Od lat jest konsekwentna w wyborze kreacji. Równie charakterystyczny jest też jej makijaż oraz fryzura. Dziś skupimy się właśnie na tym ostatnim elemencie.

Choć jej włosy najczęściej prezentują się tak, jakby modelka dopiero co wstała z łóżka - w efekcie wyglądają ciekawie i modnie. Krótki bob z niedbale potarganymi kosmykami to jej znak rozpoznawczy. Tajemnica tkwi oczywiście w słynnym kontrolowanym bałaganie. Jej uczesania niemal nigdy nie są dziełem fryzjera i ten element naturalności bardzo nam się podoba. Fryzura kontrastuje ze starannie dobranymi dodatkami i kreacjami i mimo niedbałości - zachwyca formą. To doskonałe połączenie.

Warto jednak pamiętać, że takie minimalistyczne uczesania muszą pasować do wybranej stylizacji.

Czy wam również przypadła do gustu ta kontrolowana niedbałość?

Zapraszamy do naszej galerii!

Alexa ChungAlexa Chung fot. Scan Marie Claire

Zobaczcie również:

Nowość na rynku, czyli jak inaczej stworzyć fale doskonałe?

Więcej o: