Rihanna wydała kolejne perfumy - Rebelles

Rok po wypuszczeniu na rynek swojego premierowego zapachu - Reb'l Fleur, Rihanna zdecydowała się na wydanie kolejnej butelki sygnowanej swoim nazwiskiem o nazwie Rebelles.

Nowy zapach ma pojawić się w sklepach już w przyszłym miesiącu. Co ciekawe, sytuacja przedstawia się niemal tak samo jak z Katy Perry , która podobnie jak Rihanna rok temu wypuściła swoje pierwsze perfumy i dokładnie w tym samym czasie na rynku pojawia się jej drugi zapach - Meow . Obie gwiazdy postanowiły kontynuować sukcesy swoich premierowych butelek.

Rihanna zdecydowała się na pokazanie nowej strony swojego pierwszego zapachu. Piosenkarka przeprowadziła ankietę, w której kobiety odpowiadały na pytanie, z którą częścią nazwy jej poprzednich perfum ( Reb'l Fleur - zbuntowany kwiat) się utożsamiają. W 68% zakreśliły one odpowiedź "zbuntowana". Dlatego też artystka zdecydowała się opracować nową wersję poprzedniego zapachu.

Rebelles - ukaże się w domach handlowych Macy's na początku grudnia. Parlux Fragrances Inc. zwiększy również dystrybucję perfum do Europy i Ameryki Łacińskiej.

Nowy zapach możemy zaliczyć do bardziej szyprowych. Bazę stanowią nuty paczuli, piżma i ambry. Serce to kakao i wanilia, orchidea i heliotrop . Natomiast to, co otwiera zapach to truskawki z imbirem i śliwką. Wygląda więc na to, że zapach jest znacznie cieplejszy niż pierwowzór.

Aby drugi zapach był bardziej rozpoznawalny dla klientów - flakon wygląda prawie identycznie jak butelka Reb'l Fleur , jest tylko w innym kolorze.

Ceny: 49$ za mniejszą butelkę i 59$ za większą. Za balsam z kolei trzeba będzie zapłacić 30$. Domy handlowe Macy's mają zamiar wydać specjalny pakiet składający się z nowej płyty Rihanny oraz dwóch większych butelek perfum Reb'l Fleur i Rebelles w cenie 118$. W kwestii nowej kampanii reklamowej - Rihanna zgłosiła się po pomoc do Anthony'ego Mandlera - reżysera jej teledysków.

Perfumy Rihanny - RebellesPerfumy Rihanny - Rebelles Fot. Materiały promocyjne

Rihanna i jej nowy zapach - RebellesRihanna i jej nowy zapach - Rebelles Fot. Materiały promocyjne

Zobaczcie również:

Czar makijażu - gwiazdy w odsłonie dziennej i wieczorowej

Więcej o: