Nowa, karnawałowa kolekcja kosmetyków Deborah

Nowa, karnawałowa kolekcja kosmetyków do makijażu Deborah - to połyskujące cienie w modnych kolorach, kredki do oczy, rozświetlający puder do ciała i kilka innych wartych uwagi produktów. Sprawdźcie nowości!

Według marki Deborah - kolekcja o nazwie Deborah Midnight Spothlight to kwintesencja natury kobiety gotowej wykorzystać cały swój czar by uwieść wszystkich dokoła. Kobiety, która wymaga od kosmetyków perfekcjonizmu, ale również kreatywności, nieprzewidywalności i dobrej zabawy. Kobiety odważnej, która łączy ze sobą klasyczną elegancję i odważną oryginalność, decydując się na kontrasty kolorystyczne w makijażu.

Czy tak jest faktycznie? Tego nie wiemy, warto natomiast przyjrzeć się kilku ciekawym nowościom. Zwłaszcza, że Święta zbliżają się wielkimi krokami, a kosmetyki do makijażu od zawsze stanowią udany pomysł na prezent.

W najnowszej propozycji makijażu Deborah oczy mają błyszczeć. Ich zadaniem jest przyciągać uwagę.

W składzie nowej kolekcji znajdziecie:

- Poczwórne cienie do powiek (Eye Design Eye Shadow Quad). Jedna paleta zawiera w sobie cztery barwy cieni, które dają możliwości łączenia kolorów. Dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych (Cena: 52.90 zł).

- Mat Eyepencil - kredka do oczu Jumbo. Jest miękka i ma kremową konsystencję. Producent zapewnia, że jest odpowiednia dla wrażliwych oczu. Dostępna w dwóch matowych odcieniach (cena:29,90zł)

- 24 Ore Wate rproof - Automatyczna kredka do oczu. Jest wodoodporna dlatego też poleca się używać jej do wykonywania wieczorowego makijażu, który ma przetrwać długą noc. Dostępna w dwóch kolorach (cena: 19.90 zł).

- Precious Stripes - rozświetlający puder do twarzy i ciała . Produkt łączy w sobie rozświetlające drobinki w dwóch odcieniach: pierwszy, ciemniejszy ożywia skórę i nadaje jej zdrowy wygląd, drugi, delikatnie perłowy daje efekt rozświetlenia, zwłaszcza w sztucznym świetle (Cena: 49.90 zł).

- Shine Tech- Lakier do paznokci . Dostępny w 2 kolorach. Cena: 24.90 zł

Wszystkie zdjęcia produktów znajdziecie w naszej galerii!

Midnight Sothlight DeborahMidnight Sothlight Deborah Fot. Materiały prasowe

Zobaczcie również:

Czar makijażu - gwiazdy w odsłonie dziennej i wieczorowej

Więcej o: