Grochy zawsze w modzie

Pomysłów na stylizację paznokci może być nieskończenie wiele. Jeśli brak wam koncepcji na ciekawy manicure - zobaczcie ten inspirowany pokazem Mondo Guerra.

Staramy się tchnąć jak najwięcej kolorów do swojego życia i stylizacji, zwłaszcza, że tą zimną, jesienną porą - wszędzie jest szaro i buro. Czasem jednak warto pozostać przy czarno-białych kolorach, zwłaszcza jeśli chodzi o proponowaną dziś stylizację paznokci .

Dwukolorowy manicure złożony z tych prostych odcieni wcale nie musi być nudny. Odkryła to blogerka - Cristina ( www.letthemhavepolish.com) i postanowiła stworzyć stylizację inspirowaną pokazem mody "Project Runway" - Mondo Guerry, czyli kolekcji na wiosnę lato 2011.

Główną inspiracją stała się sukienka w grochy.

Instruktaż:

- Najpierw należy pomalować paznokcie bazą, bądź bezbarwną warstwą lakieru (wówczas manicure będzie trwalszy).

- Następnie malujemy płytkę podwójną warstwą białego lakieru.

- Cza na czarne kropki. Jedne powinny być mniejsze, drugie większe. Najlepiej użyć do tego specjalnego, cieńszego pędzelka.

- Tym samym pędzelkiem tworzymy czarny, nierówny bok (mając na uwadze, że inspiracją jest sukienka, a dzięki temu zabieg będzie jeszcze ciekawszy).

- Na koniec kiedy wszystko już wyschnie - warto pociągnąć paznokcie utwardzaczem.

Jak podoba wam się całość? Jesteśmy ciekawi waszym opinii!

Zdjęcie z blogu http://www.letthemhavepolish.com/Zdjęcie z blogu http://www.letthemhavepolish.com/ Zdjęcie z blogu http://www.letthemhavepolish.com/

Zobaczcie również:

Modne inspiracje - koronkowe paznokcie

Jak podoba wam się proponowana stylizacja paznokci?
Więcej o: