Sekrety piękna według Whitney Port

Każda gwiazda, oprócz rutynowych sposobów pielęgnacji ma swoje własne, małe sekrety dbania o urodę. Czasem są to tajniki przekazywane z pokolenia na pokolenie, a czasem zwykłe doświadczenie.

Whitney Port w wywiadzie dla serwisu stylist.com zdradziła kilka przydatnych informacji.

Jakie są twoje sekrety dbania o urodę?

Sen ! Wypoczynek jest najważniejszy. Śpię najdłużej jak się da. I oczywiście nawilżanie skóry. Przed pójściem spać staram się jak najdokładniej umyć twarz.

Twój ulubiony zapach?

Trish McEyoy No. 3

Jaki kosmetyk zawsze masz w torebce?

Kiedy wychodzę, to zawsze mam przy sobie kosmetyk do makijażu ust. Znalazłam też coś, co nazywa się Lucas Papaw Ointment , to produkt, który można stosować do ust, oczu i rąk. Gdy mam popękane wargi, używam pomadki miodowej.

Lucas Papaw OintmentLucas Papaw Ointment Fot. Materiały prasoweSugar Honey Tinted Lip Treatment SPF 15 Sugar Honey Tinted Lip Treatment SPF 15  Fot. Materiały prasowe

Twój ulubiony kosmetyk kupiony w drogerii?

Dwukolorowy Eyeliner Cover Girl. Z jednej strony jest brązowy, a z drugiej opalizująco - kremowy. Ciemniejszy kolor stosuję na górnej powiece, a jaśniejszy na dolnej. Masz na swoim koncie jakieś urodowe wpadki?

Pewnego wieczoru (na czerwonym dywanie) użyłam zbyt dużo jasnego pudru, wyglądało to koszmarnie. Jak byłam w liceum w ogóle nakładałam za dużo makijażu, miałam wówczas problemy z z cerą. Ro był Błąd. Dziś już wiem, że mniej znaczy lepiej.

Czy próbowałaś kiedyś pofarbować włosy na jakiś szalony odcień?

Miałam brązowe włosy i różowe końcówki. Jestem jednak pewna, że spróbuję jeszcze czegoś nowego. Kobiety szybko nudzą się. Problemy są tylko z rozjaśnianiem, bo fatalnie wpływają na stan włosów.

Twoja ikona piękna?

Uwielbiam Alexę Chung. I oczywiście Jennifer Lopez! Jej skóra jest zawsze miękka, a jej oczy świetnie umalowane. Ten, kto zajmuje się jej wizażem robi świetną pracę.

Twój ulubiony "look"?

To zależy od miejsca w którym jestem. W Los Angeles klimaty są bardziej plażowe, a  Beverly Hills królują operacje plastyczne. Ja wolę naturalne piękno, choć dbać o modę i trendy.

Zobaczcie również:

Sekrety piękna według Beyonce

Więcej o: