Nicki Minaj i Katy Perry mają swoje barbie

Kariera obu wokalistek wciąż się rozwija, podobnie jak ich popularność i rozpoznawalność na całym świecie. Dziś połączyło je coś jeszcze - Nicki Minaj i Katy Perry mają swoje małe, kolorowe podobizny!

Według statystyk na całym świecie co sekunda kupowane są 3 lalki Barbie. Ten mały symbol uwielbienia wciąż jest przedmiotem pożądania wielu dziewczynek. Barbie była tak znana, że do dziś nie możemy uwolnić się niej jako ideału kobiecego piękna.

Katy Perry oraz Nicki Minaj postanowiły to wykorzystać! Obie wokalistki mają swoje własne miniaturowe podobizny. Oczywiście w trochę innych wymiarach. Figura laleczek nie odzwierciadla bardziej kobiecych kształtów obu pań. Te wymiary pozostają stałe. Dla ciekawostki - chcąc upodobnić się do barbie musiałybyśmy mieć 84cm w biuście, 46 w talii (!), a w biodrach 80. Nogi musiałyby być o połowę dłuższe od rąk, a waga powinna wynosić 50 kg przy wzroście 175 cm.

Mimo, że nie wszystko zgadza się idealnie - laleczki są łudząco podobne do swoich pierwowzorów. Makijaż, fryzura i strój spełniają swoje zadanie brawurowo. Młodsze fanki z pewnością nie podarują swoim rodzicom braku takiej lalki w swojej kolekcji!

Jeśli nie wiadomo o co chodzi... to chodzi wiadomo o co! To najlepszy czas dla obu wokalistek na zarabianie pieniędzy, dopóki nie zastąpią je młodsze i bardziej popularne koleżanki.

Jak podobają wam się artystki w wersji mini?

BarbieBarbie fot. Eastnews

Zobaczcie również:

Tatuaże na ustach coraz bardziej popularne

Tatuaże na usta - Violent LipsTatuaże na usta - Violent Lips Kolaż Lula.pl

Jak podoba wam się pomysł stworzenia barbie dla obu wokalistek??
Więcej o: